Bardzo dobry start zanotowali nasi zawodnicy na Turnieju Międzynarodowym "Carpathia Cup", który został rozegrany w Rzeszowie 14 stycznia 2017. Łącznie nasi zawodnicy zdobyli 4 złote, 2 srebrne i 2 brązowe medale! Złote krążki...

wywalczyli Sandra Nowak (-55kg seniorek) i Marek Wolny (-85kg seniorów) oraz nasze najmłodsze zawodniczki Antosia Grzybczyk i Zosia Tomala, które w pięknym stylu wywalczyły dwa złota w kumite dzieci. Srebrne medale stały się udziałem Artura Dymarczyka (-85kg seniorów) i Rafał Zając (+85kg seniorów). Dwa brązowe medale wywalczyli juniorzy: Karol Zientek (-75kg) i Rafał Balbierz (-65kg). Nie powiodło się tym razem Jukubowi Rogozińskiemu, który przegrał w eliminacjach.

W klasyfikacji klubowej wśród kilkudziesięciu klubów (wystartowało aż 517 zawodnikow) z 11 krajów TKS "Karate" zajął 4 miejsce, a w nieoficjalnej klasyfikacji seniorów zdecydowanie 1 miejsce.